Hay House Radio

Louise Hay, terapeutka i autorka książek, która chyba najbardziej znana jest z opracowania tabeli chorób i wywołującymi je wzorcami myślowymi stworzyła radio internetowe. Słucham go codziennie w pracy od kilku dni i mniej więcej widzę już jak działa. Duchowość tam prezentowana to próba znalezienia drogi środka pomiędzy wchodem i zachodem. Jednak raczej szala przechyla się w kierunku zachodniej kultury. Mamy co prawda rozmowy o medytacji czy aniołach, ale większość programów nastawiona jest na kontakt ze słuchaczami, a główne tematy to zdrowie, radzenie sobie w życiu, kariera, problemy emocjonalne. W niektórych programach goście diagnozowani są na odległość pod względem zdrowia lub stanu emocjonalnego.

Radio ma amerykański styl, co najbardziej słychać w reklamach (da się wytrzymać), a większość prowadzących pochodzi ze Stanów. Bywają także goście z Europy, jak np. ostatnio szkot Gordon Brown. Posłuchajcie sami, może was zainteresuje.

Podobne posty:
Steve Pavlina: pierwsza książka ~ Boska matryca ~ Uzdrawianie ~

2 komentarzy do “Hay House Radio”


trackback do tego postu http://www.inspiruj.com/hay-house-radio/trackback/
  1. ishi:

    Jest tam jeden program, który nazywa się: ‘The Mary and Heather Show’ (właśnie leci).
    Dwie panie mówią o życiu, karierze itd, są czadowo stuknięte, tak pozytywnie. Chociaż rozmawiają dość chaotycznie, to smieją się co chwila zaraźliwie i to jest najlepsza część :)

  2. Inspiruj.com » Blog Archive » Film o Louise Hay: “Możesz uzdrowić swoje życie”:

    […] filmie biorą udział inne znane postaci związane z wydawnictwem i radiem Hayhouse. Zwiastun do filmu można obejrzeć na stronie You Can Heal Your Life […]

Komentuj