O stronie

Cel jaki sobie postawiliśmy tworząc ten serwis to pokazywanie inspirujących osób, technik rozwoju duchowego, książek, filmów i ciekawostek. Nie chcemy przekazywać treści religijnych, objawiać wielkich prawd czy wskazywać, którędy biegnie właściwa droga rozwoju duchowego.
Chcemy cieszyć duszę, pokazywać różnorodność, wskazywać na interesujące rzeczy, które się dzieją w środowisku ludzi rozwijających się duchowo. Nie muszą to być koniecznie „wielkie, poważne sprawy”, wystarczy, że są inspirujące i sprawiają radość. Łączymy wschód z zachodem, energię z materią i przedstawiamy całą gamę spraw, z których nie wszystkie trzeba akceptować czy lubić.

Jeśli choć jeden post na Inspiruj.com zainspirował cię, ucieszył, sprawił, że pomyślałeś lepiej o sobie, życiu czy świecie to warto było go tworzyć.

Jeśli masz ciekawą informację, znasz dobrą stronę internetową z dziedziny duchowości lub rozwoju potencjału człowieka, chcesz zaproponować kolejny wpis – napisz do nas na adres: ishisoul @ gmail.com
Zostawiamy sobie prawo do reagowania tylko na ciekawe propozycje zgodne z duchem witryny :) E-maile od proroków, naprawiaczy, zatwardziałych przekonywaczy do różnych ideii, ekstremistów (materialnych, duchowych czy religijnych) – igonorujemy.

Ishi

Autor

  • ishisoul [@] gmail . com