Oczyszczanie intencji

Jest to bardzo przyjemna, prosta i skuteczna technika. Dzięki niej możemy oczyścić nasze intencje na dowolny temat, a to ważna rzecz, bo to nasze intencje tworzą karmę a nie czyny, które są tylko wynikiem nastawienia. Jej prostota polega na tym, że wszytko praktycznie pozostawiamy Bogu, my tylko wyrażamy chęć zmiany. Chociaż jednorazowe jej wykonanie już może przynieść zmiany, praktykuj oczyszczanie danego tematu codziennie, aż poczujesz spokój, brak buntu i negatywnych emocji z nim związanych. Raczej nie oczyszcza się intencji do wielu rzeczy naraz, bo możemy nie być przygotowani do nagłych zmian w życiu.

Oto jej opis:
Usiądź i zrelaksuj się (ew. wejdź w medytację) w twój ulubiony sposób (można siedzieć albo stać, nie leżeć). Wizualizuj, że przez czubek twojej głowy wpływa do ciebie czyste, boskie światło. Wypełnia cię coraz bardziej, aż jego nadmiar zostaje wypromieniowany na zewnątrz i tworzy do okoła ciebie świetlistą kulę. Posiedź w niej chwilę i pozwól sobie czuć się przyjemnie. Teraz, niech podniesie się ona na wysokość twojej głowy.
W myślach lub na głos wypowiedz nastepującą fomułę: „Niech wszystkie moje intencje dotyczące […] (np. rozwoju duchowego, życia, pieniędzy, ciała, materii, konkretnej osoby czy sytuacji) zostaną natychmiast uzdrowione i oczyszczone i jako czyste powrócą do mnie.” Zrób głęboki wdech na zatrzymaniu powtórz jeszcze raz, i wydychając ustami powtórz ponownie wizualizując jak treść wnika do kuli. Wyobraź sobie, że świetlista kula pęka i niesie twoją modlitwę we wszechświat. Pozostań w ciszy i skupieniu. Podziękuj za odpowiedź od Boga, która przyszła lub przyjdzie. Możesz jeszcze poafirmować: „Pozwalam Bogu na oczyszczenie moich intencji. Dziękuję Ci Boże za oczyszczenie moich intencji. Dziękuję, że to już teraz się dokonuje.”

Ludzie kroczący duchową scieżką zwykle mają podobny „pakiet” rzeczy do oczyszczenia, a są to głównie tematy związane z materią: seks, pieniądze, ciało, życie na ziemi, relacje czy niechęć do przejawiania się w materii, stosunek do Boga. Wielu ludzi przenosi z poprzednich wcieleń obciążenia karmiczne związane z tymi tematami, niektórzy nawet pielęgnują negatywne nastawiena do tych tematów jaki „cnoty” duchowe. Warto oczyszczac intencje, szczególnie do tematów, które wzbudzają w nas największe emocje.

Dołącz do rozmowy

6 komentarzy

  1. Ja jeszcze dodaje „bosko czyste” bo jak mówiłem samo ” czyste” to różnie z tą czystością bywało. A tak mam gwarancje Boga na czystość, przynajmniej na takich kodach funkcjonuje.

  2. Tak sobie jeszcze rano przypomniałem, że przy ocvzysczaniu intencji do jakiejś osoby, warto przy okazji oczyścić intencje do samego siebie, przy tej osobie

  3. Witam1Czytam ksiazke Joe Vitae „Moc przyciagania”i doczytalam sie o sposobie oczyszczania tzw.operacja karmiczna jyotish-yagya wykonywana przez osoby trzecie w intencji polecajacej osoby,szukam w internecie wiecej informacji na ten temat i tak wpadlam na ta strone,jest ok.ale na mnie nie bardzo dziala,mam problemy z poddaniem sie,ale moze slyszal Pan wymieniona metode lub sam ja zna?Prosze o informacje.Dziekuje

  4. Mógł bym tą metode zastosować by pozbyc sie np. szkolnego stresu zwiazanego z lekcjami ? bo afirmuje ale jest coraz gorzej.

  5. wizualizowałem przez pewien czas, ale bez skutku,czytałem ksiazke Joe Vitae-Moc przyciąganie z takim optymizmem i moje problemy finansowe są coraz wieksze, nie mam juz pracy, nie mam nawet na chleb, nie wiem czy to pomaga, moż ja zle coś robię?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *