“Fundacja Polacy dla Polaków została stworzona w celu sfinansowanie zakupu leków opartych na marihuanie leczniczej w pierwszej kolejności dla dzieci z lekooporną padaczką oraz dla chorych na nowotwór mózgu.”

Za fundacją stoi Jerzy Zięba – częsty gość Niezależnej Telewizji, niesamowita postać z ogromną wiedzą na temat zdrowia. Na dzień dzisiejszy oficjalna strona fundacji podaje, że zebrała już 55,000zł. Kibicuję fundacji z dwóch powodów. Po pierwsze oczywisty fakt, że chce pomagać tym, dla których nie ma już innej alternatywy, a po drugie, bardzo jestem ciekawy jak sprawa się rozwinie w kraju, gdzie prawo zakazuje używania substancji, która jest w stanie ulżyć cierpiącym na nieuleczalne choroby.

Podobne posty:
Codzienne wyzwanie ~ 7 nawyków skutecznego działania cz.1 ~ Epizod z Jezusem ~

1 komentarz do “Polacy dla Polaków”


trackback do tego postu http://www.inspiruj.com/polacy-dla-polakow/trackback/
  1. kwiatlotosu:

    prawo polskie nie ma służyć ludziom, tylko utrzymywać kontrolę i trzymać w kagańcu społeczeństwo;) Niech cierpią, niech nie wiedzą, niech ufają nam, niech myślą, że robimy dla nich dobrze, niech boją się tego co może ich otworzyć, niech będą splątani i poddani… oto tematy tych co sprawują kontrolę…

Komentuj