Synchroniczność

Życie w Radości. Sanaya Roman i Duane Packer

Uwielbiam synchroniczność, kiedy wszystko dzieje się jakby według jakiegoś planu, spotykasz kogoś, usłyszysz coś, a za kilka dni pojawia się nowa sytuacja, która nawiązuje do poprzedniej. I widzisz, że ta pierwsza to było jakby przygotowanie, albo miałeś na coś ważnego zwrócić uwagę. Zdarza się też tak, że coś zamierzasz, a potem dostajesz znak, żeby to zrobić i się nie wahać za dużo.

I też miałem tak dziś. Kilka dni temu przeglądałem witrynę ’Po stronie światła’ i pomyślałem, że napiszę o niej, ale o tym zapomniałem. Dziś wchodzę do kuchni, biorę pierwszy magazyn jaki leży pod ręką i przeglądam bez namysłu i zatrzymuję się na artykule 'Wąską ścieżką’. Imiona bohaterów z czymś mi się kojarzą i w końcu zauważam, że czytam o autorach wspomnianej strony. Są oni jednocześnie tłumaczami książek, które napisali Sanaya Roman i Duane Packer: 'Tworzenie pieniędzy’, 'Życie w radości’ i 'Channeling’. Z tych pozycji czytałem tylko pierwszą i śmiało mogę ją polecić.

Artykuł skupia się raczej na życiu osobistym Renaty i Darka, porodzie lotosowym (łożysko odziela się samo we właściwym momencie) i ich karierze. Podoba mi się, że są otwarci na zmiany, odważni i nie boją się iść za wewnętrznym głosem, nawet jeśli przyszłość wydaje się niepewna. I tak okazuje się po czasie, że było warto.

Artykuł ukazał się w magazynie 'Zwierciadło’ w czerwcu. Dodam, że nie tak łatwo mogła tu zajść synchroniczność, jako, że nie mieszkam w Polsce i nie za dużo polskich magazynów mam po ręką, a mimo wszystko stało się :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *