Dzieci Indygo – filmy

Indigo Evolution

Akiane z poprzedniego wpisu jest jedną z bohaterek dokumentalnego filmu The Indigo Evolution. W dziale multimedia możecie zobaczyć filmik, w którym opowiada o sobie i swojej twórczości. Film stara się odpowiedzieć na pytanie czy Dzieci Indygo to tylko new ageowe określenie pewnych zachowań czy jednak głębsze zjawisko. W filmie wypowiadają się osoby, które są specjalistami w różnych dziedzinach: medycynie, psychologii, filozofii i religii.

Istnieje też inny film Indigo, w którym jedną z głownych ról gra Neale Donald Walsch (autor sławnych „Rozmów z Bogiem”). Podobna tematyka, z tą różnicą, że to film fabularny, w którym grają prawdziwe Dzieci Indygo. Pod tym adresem możecie obejrzeć zwiastun.

Dołącz do rozmowy

12 komentarzy

 1. Witam. Przyłączam się do powyższych próśb. Jeśli ktoś ma napisy do Indigo Evolution bardzo proszę o przesłanie na mail jevto@o2.pl. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam

 2. Witam :) Jeśli ktoś ma dokumentalny Film o dzieciach Indygo z Napisami to mam wielka prosbe Czy by mi mogł nagrac na płytke i wysłać … Lub podać Link z kad sciagna oczywiscie koszty za płyte itd. Ja pokryje … Bo sa 2 filmy o dzieciach jeden fabularny (do ktorego mam napis) a drugi dokumentalny ktory tez mam lecz nigdzie nie moge do niego znalesc napisow … Jeśli kots nawet znajdzie jakis sklep internetowy z orginalnym filmem bardzo prosze o przesłanie tego linku !!!:) Bardzo mi na tym zależy ponieważ spotykam Osatatnio Często takie dzieci (sam Nim Jestem) Lecz jak poznaje Dzieci lub osoby starsze o takich przekonaniach jak Ja Są To Nie samowicie piękne chwile ….:) Pozdrawiam Z MIŁOSCIĄ !!!!!

 3. Witam,
  jestem z rocznika 76 ale dopiero niedawno dowiedziałam się co to znaczy Indygo i ze wzruszeniem stwierdziłam, że to także o mnie! Nie znam nikogo takiego a bardzo chciałabym poznać. Napiszcie do mnie! Podaję mejla: hipica@onet.eu Pozdrawiam! :-)

 4. @Magus
  Ten link co podales to jest INDIGO THE MOVIE(fabularny)
  INDIGO EVOLUTION to jest inny film o tej tematyce.

 5. Przedstawiam forum stworzone przez Dzieci Indygo o tematyce rozwoju duchowego. zajrzyjcie, poczytajcie, podyskutujcie. byc moze zawrzecie nowe interesujace znajomosci, byc moze przyjaznie i wzbogacicie sie duchowo.

  zapraszam!
  http://www.dzieciindygo.fora.pl

  Fenuel

 6. Witam,
  Ja także jestem Indygo. Jestem z rocznika 95 i bardzo chciałabym poznać innych Indygo – w moim otoczeniu jest tylko jedna taka osoba, niestety… Chętnych do utrzymania kontaktu zapraszam na moje świeżutkie forum: http://www.indigo.fora.pl. Można też napisać na e-mail sandy94w@wp.pl lub gg 32579133.
  Pozdrawiam:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *