Akiane – dziecko Indygo

Akiane - Dziecko Indygo

Dziewczynka na zdjęciu powyżej to Akiane, 11 letnie Dziecko Indygo, które przyszło na świat z poetyckim i malarskim talentem. Jak sama mówi od małego miała wizje Boga, dostawała inspiracje do rozwinięcia swojej twórczości i wie, że te dary są po to aby pomagać innym. Obrazy może i są odrobinę przekolorowane, ale odwzorowanie kształtów jest niesamowite. Na stronie obejrzeć można jak talent Akiane rozwijał się wraz z upływem lat.

Dziewczynka nie tylko maluje i pisze wiersze, ale też bardzo mądrze i dojrzale mówi, życzyłaby sobie „aby wszyscy kochali Boga i siebie nawzajem”. Wstaje każdego ranka o 4 po to aby przygotować się do malowania, mówi po angielsku, rosyjsku, litewsku, zaczęła rysować w wieku lat 4, malować gdy miała 6 lat. Wystąpiła w kilkunastu programach telewizyjnych i radiowych, np. u Oprah Winfrey.

W sieci dostępny jest filmik, w którym opowiada o sobie i swojej twórczości. Związane jest to z notką, która pojawi się tu wkrótce.

O Dzieciach Indygo pisał już wcześniej Arek.

Dołącz do rozmowy

18 komentarzy

 1. akiane to sciema. jej matka jest malarka. pojawiaja sie doniesienia ze maluje bardzo podobnie do corki. :-) ciekawe jest przestudiowanie postepow akiane (na jej stronie sa obrazki z poszczegolnych lat), co prawda nie jestem malarzem, ale wielu komentatorow uwaza ze jest to podejrzane. Na stronie przedstawiony jest takze proces powstawania obrazu, tylko dlaczego nie mozna powiekszyc zdjec, tak wiem czepiam sie, ale jest wiecej zastrzezen, dlaczego akiane musi malowac sama bez obecnosci dziennikarzy. Obrazy sa kiczowate, zwlaszcza dobor kolorow. Akiane to biznes, po prostu, obrazy maluje matka, dodana zostala otoczka indygo i reszta new ageu, a w gruncie rzeczy chodzi o pieniadze. Sprytne a moze wcale nie.

 2. Czemu odrazu ściema? Ja też jak maluje to wole być sama, a nie na widoku :/ Dla mnie Akiane jest niezwykła, dzięki niej prości ludzie mogą zrozumieć przesłanie od Dzieci Indygo i nam uwierzyć.

 3. >’pojawiaja sie doniesienia, ze maluje bardzo podobnie do corki.’

  to akurat jest dosyc nikly argument, bo w ramach bliskiej rodziny moga wystapic duze podobienstwa w sposobie, stylu tworzenia (podobna kreska, mazniecia pedzla, czy kierunek ich nanoszenia) — analogiczna sytuacja czasem zachodzi w grafologii, gdy pismo potomka jest bardzo podobne, a czasem wrecz trudne do odroznienia od pisma rodzica (u mnie w rodzinie zachodzi taka sytuacja)

 4. 1. „powszechnie mówi się” ?
  1a. Każdy zachowuje się jak uważa za stosowne, a nie jak grupa do której został zaklasyfikowany
  2. Za pojęciem Bóg zwykle kryje się Bóg, a raczej ludzkie jego wyobrażenie :]
  3. Nawet jeśli ktoś odrzuca religię, niekoniecznie odrzuca Boga

 5. A ja słyszałem że Dzieci Indygo to tacy ludzie którzy rozmawiają ze zmarłymi…a tu nigdzie nic nie mogę o tym znaleźć

 6. mam dwoje dzieci w rodzinie ktore są indygo. karolina ma 3 latka i juz przejawia sie w niej duza inteligencja, oliwia ma roczek ale juz sporo rozumie jak na takiego malucha, ciekawa jestem co wyrosnie z tych maluszkow:))))

 7. wcześcniej napisano że talent akiane to ściema. To nie może być żadna ściema dziecko indygo można rozpoznać po tych jasnych oczach jakie ma Akiane i poza tym gra pięknie na fortepianie (tego mama już nie może za nią przecież robić) poza tym mówi bardzo mądrze i bardzo wiarygodnie. Przecież mając 12 lat nie mogła oszukać świata!!!

 8. Dzięki Bogu, że na ten świat przychodzą takie dusze, jaka jest w Akiane! Dzięki niej i jej podobnym, jeszcze ta planeta istnieje. Myślę, że tacy ludzie pomagają zachować równowagę na ziemi między dobrem a złem, którego jest b. dużo. Ona jest niezwykła i ma misję.

 9. Akiane jest niesamowita!!!Wierzę w te dzieci!Są naszą nadzieją i indygo i kryształowe.A ja sama być moze zaliczam się do indygo z 1979 roku bo jakos do dzis nie potrafię się znalezc w tej zakłamanej i złej ziemskiej rzeczywistosci.

 10. Ja znam dwie kobiety-dorosłe już dzieci Indygo. Jak się nauczycie jakie to cechy, to rozpoznacie te osoby w waszym otoczeniu-one są pełne świadomości, współczucia, talentów i zarazem nie potrzebują nikogo – bo jest im dobrze po prostu ze sobą. Ja uwielbiam ich towarzystwo:) One mówią, że od zawsze miały świadomość wszechświata i jako dzieci były dziwne dla innych. Jako osoby dorosłe są jednakże fascynujące.

 11. Dzieci indygo istnieją . Jestem na to żywym dowodem .
  Jest mi trochę trudniej, bo urodziłam się wcześniej niż większość Indigos … ale dla nas różnica wieku jest nieistotna… potrafimy rozpoznać się wsród tłumu innych..I to prawda – Indigos wyróżniają piękne oczy, niekoniecznie jasne, ale pełne blasku.

 12. ja też miałem talenta jako dziecko, ale.. trochę dostałem po głowie. Na szczęście Wyższe Jaźnie miały bardziej ciekawy scenariusz dla mojego rozwoju. Nie spodziewałem się, co mi się w życiu przydarzy, a wyniki istotnie się pokazały takie nieziemskie nieco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *