niebiańska przepowiednia

Już jutro premiera filmu “Niebiańska przepowiednia”. Ludzie odpowiedzialni za jego promocję stworzyli kolejną witrynę, która właściwie jest na sklepikiem z gadżetami, ale warto obejrzeć flashową prezentację z dziewięcioma “objawieniami”, które po polsku brzmią tak:

1. Odkrywamy na nowo, że żyjemy w bardzo tajemniczym świecie, pełnym zbiegów okoliczności i synchronicznych spotkań, które wydają się zaplanowane.

2. Coraz więcej z nas jest świadomych tej zagadkowości i dzięki temu stworzymy kompletnie nowy światopogląd – wszechświat jest energią i jest święty.

3. Odkryjemy, że wszystko dookoła nas, cała materia, stworzona jest z boskiej energii, którą zaczniemy widzieć i rozumieć.

4. Z tej perspektywy możemy zobaczyć, że ludzie zawsze czuli się niepewnie i odłączeni od tego świętego źródła i dlatego próbowali czerpać energię z dominacji nad innymi. Ten process jest odpowiedzialny za wszystkie ludzkie konflikty.

5. Jedynym rozwiązaniem jest kultywowanie osobistej więzi z boskością, mistyczną transformacją, która napełnia nas nieskończoną energią i miłością, poszerza nasze postrzeganie piękna i wznosi do Wyższej Świadomości.

6. Poprzez tą świadomość, możemy uwolnić się z wzorców kontroli i odkryć Prawdę, misję, która mówi, że jesteśmy tu aby wspierać ewolucję ludzkości do nowego poziomu rzeczywistości.

7. Poprzez podążanie tą ścieżką możemy odkryć wewnętrzną intuicję, która mówi nam gdzie iść i co robić. I jeśli tylko będziemy interpretować wskazówki w pozytywny sposób, napotkamy mnóstwo “zbiegów okoliczności”, które otworzą przed nami nowe drzwi.

8. Kiedy wystarczająca ilość z nas wejdzie na ten poziom ewolucji, zawsze przesyłając energię do Wyższego Ja każdego kogo spotkamy, stworzymy nową kulturę, gdzie nasze ciała wyewoluują do wyższych poziomów energetycznych i postrzegania.

9. W ten sposób uczestniczymy w długiej ewolucyjnej podróży od Wielkiego Wybuchu do ostatecznego celu wszelkiego życia: wznoszenie wibracji naszych ciał, aż wstąpimy do niebios.

Podobne posty:
Siła wdzięczności ~ Odszedł Swami Brahmananda Giri ~ Wewnętrzny krytyk ~

4 komentarzy do “‘Niebiańska przepowiednia’ – jutro premiera”


trackback do tego postu http://www.inspiruj.com/niebianska-przepowiednia-jutro-premiera/trackback/
 1. Golden:

  A czy wiadomo już, kiedy film bedzie w Polsce ? Bo rozumiem, że ta premiera to na Zachodzie ?

 2. Golden:

  No już wiem, że na świecie premiera, a może ktoś wie, kiedy w Polsce ?

 3. ishi:

  Jeszcze chyba nie wiadomo.

 4. newmys:

  Książka kapitalna:) Ciekawe jaki będzie film? Pewnie go nieźle okroją… 3mam kciuki:D

Komentuj