Peaceful Warrior. Siła Spokoju. Droga Miłującego Pokój Wojownika.

Właśnie skończyłem oglądać film “Peaceful Warrior” (polski tytuł “Siła spokoju”). Jest to film o pokonywaniu własnych słabości i uwalnianiu się z więzów swego ego, albo jak woli Wirtualna Polska – po prostu “dramat sportowy” :)

Muszę powiedzieć, że film mi się podobał, nawet mimo troszkę nadętych słów Sokratesa. Jest dobrze nakręcony, ma ciekawą muzykę, ładne zdjęcia i wystarczająco dużo inspirujących przekazów. Czasami brzmią one trochę sloganowo, ale takie są ograniczenia filmu, gdzie trzeba zmieścić jak najwięcej treści w dość krótkim czasie. Jest w filmie kilka fajnych, prostych scen, które mnie poruszyły i uświadomiły pewne rzeczy. Warto.

Bardzo podoba mi się oficjalna strona filmu: spokojna, delikatna, ze świetnym zdjęciem, muzyką i dobrą typografią.

Podobne posty:
Rozmowy z Bogiem – film ~ Reinkarnacja? ~ Narodzenie ~

9 komentarzy do “Peaceful Warrior”


trackback do tego postu http://www.inspiruj.com/peaceful-warrior/trackback/
 1. Aga:

  Czytałam książkę- świetna!

 2. Nek:

  warto dodać ze film inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami ;)

 3. Arek:

  Bardzo inspirujący film i bardzo przyjemnie się go ogląda. Polecam. W końcu zaczyna się coś ruszać w tej dziedzinie filmowej.

 4. Palomita:

  Potwierdzam :-)Wspanialy film.Abstrahujac nawet od Nicka Nolte,ktory jest moim ulubionym aktorem.Wiecie moze czy ksiazka wydana jest po polsku ?

 5. Palomita:

  “Droga milujacego pokoj wojownika” – jest wydana.Palomita,najpierw poszukac, a potem pytac :-))

 6. Ewa:

  Po przeczytaniu tej notki postanowilam obejrzec. Film jest swietny!!:)) Bardzo mi sie podobal:D Bardzo inspirujacy, pomaga mi uczyc sie zyc TU i TERAZ.:))

 7. waldek:

  bardzo fajny mam ksiazke jest nieporuwnanie ciekawsza moge udostepnic waldeklena@op.pl

 8. sokrates:

  zna ktoś podobne tytuły tematycznie do peaceful warrior książkę czytałem, świetna nawet w nocy nie mogłem się oderwać od niej;]

 9. Krono:

  Książka (film również) naprawdę inspirująca. Polecam!
  Cóż można więcej napisać-przeczytajcie książkę! A jeśli jesteście bardziej konserwatywni-obejrzyjcie film (film jest zrobiony bardziej pod przeciętnego widza)

Komentuj