messages from water

Japończyk Masaru Emoto był zainteresowany molekularną strukturą wody i tym co na nią wpływa, przeprowadził więc serię eksperymentów. Ten sam rodzaj wody wlał do różnych buletek po czym na każdą z nich nakleił kawałek papieru z różnymi wyrazami lud zdaniami. Każdą z próbek zostawił na noc by potem obejrzeć je pod mikroskopem. Okazało się, że ta woda, która była opisana pozytywnymi wyrazami jak “dziękuję”, “miłość”, “pokój” tworzyła przepiękne wzory molekularne w kształcie gwiazd. Woda oznaczona słowami, które opisują niskowibracyjne emocje czy sytuacje (“choroba”, “nienawiść”) tworzyła zniekształcone, brzydkie wzory.

W innym z eksperymentów mnich Zen pobłogosławił mentalnie lub słownie zanieczyszczoną przemysłowo wodę. Przed procesem wzory były nieładne, a barwy ciemne, zaś po ukazały się piękne, harmonijne kształty. Biorąc po uwagę, że ciało ludzkie składa się w 90% z wody dochodzimy do oczywistych wniosków, że naszymi myślami, nastawieniem wpływamy na siebie i nasz organizm. Bardzo wiele chorób, to choroby psychomatyczne, czyli takie, które powstają w naszej głowie, a mają odzwierciedlenie w ciele. Więc zanim pomyślisz cokolwiek “złego” zastanów się jaki to ma wpływ na twoje zdrowie i ciało :)

Podobne posty:
Samsara ~ Synchroniczność ~ Marc Allen: Idealna Scena ~

8 komentarzy do “Przesłania wody”


trackback do tego postu http://www.inspiruj.com/przeslania-wody/trackback/
 1. ishi:

  Zobaczcie też link:
  http://rense.com/general70/microwaved.htm

  Strona pokazuje jak działa (lub nie działa) na rośliny woda, która wcześniej była poddana mikrofalom.

 2. Golden:

  Ciekawe, jakby woda zareagowała woda na ATL i OM ?

 3. ishi:

  Może nie reagowałaby na same wahadła, tylko na instrukcje mentalne, które one by wzmacniały. Chociaż być może sama wibracja wahadeł utworzyłaby jakiś wzór. Tylko, że chyba ciężko o taki mikroskop w naszych warunkach, żeby to sprawdzić.

 4. Golden:

  Oczywiście zgadzam się z tymi instrukcjami mentalnymi. No i z kwestia mikroskopu tez :)

 5. ishi:

  Będe miał za kilka dni wahadło ATL to zobaczę co ono potrafi :)

 6. Kasia:

  Czlowiek dorosly sklada sie mniej wiecej do ok.70% wody.
  Pozdrawiam wszystkich:)

 7. Inspiruj.com » Blog Archive » Książka kucharska z Mt Best:

  […] zawiera także fragmenty, które wybiegają poza ramy akceptowalne przez naukę: doświadczenia Masaru Emoto z wodą, poprawianie jakości wody czy pożywienia za pomocą myśli czy modlitwy, uczenie się […]

 8. Jan:

  Tu są moje duchowe inspiracje. Zapraszam.

Komentuj