Dziś ukazał się szesnasty podcast, którego autorem jest Steve Pavlina. Tym razem Steve rozważa naturę rzeczywistości oraz prawo przyciągania i robi to tak jak zawsze: stara się pokazać proces analizy logicznej zagadnienia we wszystkim o czym mówi i zawsze bazuje na swoich własnych doświadczeniach. Trzeba przyznać, że podjął naprawdę trudny temat, który budzi tak samo dużo emocji i kontrowersji jak przekonania na temat Boga. Steve oczywiście jak zwykle potrząśnie posadami systemu wierzeń wielu osób. Podcast jest w języku angielskim oczywiście i trwa ponad godzinę.

Podobne posty:
Neale Walsch znowu psoci ~ Steve Pavlina ~ Steve Jobs ~

5 komentarzy do “Steve Pavlina: Natura Rzeczywistości”


trackback do tego postu http://www.inspiruj.com/steve-pavlina-natura-rzeczywistosci/trackback/
 1. Michał Sobczyk:

  Wow. To jest najlepszy jak do tej pory podcast Pavliny. Przemyślenia bardzo oryginalne. Pavlina podjął się rzeczy, za którą nikt dotychczas nie próbował się zająć – wyjaśnienie logiczne Law of Attraction. Daje do myślenia.

 2. SCDriver:

  Przestancie o tym mysledz… działajcie :D

 3. SCDriver:

  myśleć* :D

 4. Darek Rusin - Ezosfera.pl:

  W sobotę miałem w końcu okazję przesłuchać ten podcast. Doskonała rzecz! Podobnie jak Michał powyżej, myślę, że to jak na razie najlepszy materiał Pavliny. Cała koncepcja rzeczywistości subiektywnej zaintrygowała mnie już jakiś czas temu, kiedy Steve pisał o tym na swoim blogu. Teraz, w tym nagraniu, udało mu się to wszystko opisać w pełniejszym, bardziej kompletnym zakresie. Inspirujące! Naprawdę z coraz większym zainteresowaniem czytam teksty Steve’a.

 5. edd:

  ja wysłuchałem to już 4 razy. najbardziej udeżyła we mnie zbieżność z moimi własnymi przemyśleniami sprzed kilku lat.
  teraz mam tak poszarpany światopogląd że zaczołem reguralnie medytować w celu zachowania resztek rozsądku :)
  pozdrawiam

Komentuj