Narodziny Chrystusa. The Nativity Story.

W grudniu tego roku wejdzie na ekrany kin film “The Nativity Story“. Jest to historia o Marii, Józefie i narodzeniu Jezusa. Z tego co wyczytałem będzie to film skupiony właśnie na rodzicach Chrystusa i ma być bardzo ludzki, dramatyczny i inspirujący. Wyreżyserowany jest przez kobietę, mam nadzieję więc, że będzie różnił się znacznie od “Pasji” i skupi się na uczuciach zamiast emocjach. Trailer (właściwie teaser) pokazuje mało, ale mnie zaciekawił, muzyka podobna do tej z filmu Gibsona, zdjęcia też wyglądają interesująco.

Największą niespodzianką dla mnie jest fakt, że Marię zagra Keisha Castle-Hughes (dziewczynka z filmu “Jeździec Wielorybów“), ufam, że zrobi to doskonale.

Podobne posty:
Pasja ~ Duchowi wojownicy ~ Trust 22: potęga marzeń ~

3 komentarzy do “The Nativity Story”


trackback do tego postu http://www.inspiruj.com/the-nativity-story/trackback/
  1. ali baba:

    Ciekawe. :)

  2. BartekR:

    Nie mogę się już doczekać :) Ishi, dzięki za to odkrycie!

  3. Inspiruj.com » Blog Archive » Narodzenie:

    […] Ostatnio byłem w kinie na “The Nativity Story” (pisałem o tym filmie już wcześniej). Seans na bardzo wczesną godzinę wygląda jakby był zaplanowany tylko dla dzieci i ich rodziców. Na sali oprócz nas było tylka kilka osób. Każdy z nas zna historię narodzenia Jezusa więc i film oprócz pięknych zdjęć niczym nie zaskakuje. Mi osobiście podobała się postać Józefa. […]

Komentuj