Wielki Mike

Wielki Mike.

Wielki Mike (The Blind Side) to historia oparta na faktach i życiu amerykańskiego sportowca Michaela Ohera. Wzruszający film o pokonywaniu trudności, odkrywaniu swojego potencjału a przede wszystkim o ludzkiej dobroci i bezinteresownej chęci niesienia pomocy. Główną rolę gra Sandra Bullock, która nie zrażona Złotą Maliną za najgorszą rolę w filmie „All About Steve”, dzień później odebrała Oskara właśnie za „Wielkiego Mike’a”.

Dołącz do rozmowy

3 komentarze

  1. Film obejrzałem. Polecić mogę o tyle, że po prostu sympatycznie się go ogląda. Żeby dawał jakiś nadzwyczajny power, to nie powiem. Tak naprawdę ten chłopak pojawił się w odpowiednim czasie i wszystko wokół mu sprzyjało. To inni pchali go na siłę, a on za tym podążał. Czy to jest motywujące… wątpie.
    Są lepsze filmy, ale dla relaksu jak najbardziej polecam.

  2. Film jak najbardziej warty zobaczenia fakt ciężko z początku uwierzyć ,że tak o ktoś kimś się „zaopiekował” może to wpływ naszych czasów lub naszej hmm mentalności w końcu umiemy najlepiej narzekać :( ale film pozytywny,przyjemny chwilami wzrusza ale przeważa uśmiech a na koniec okazuje się że historia na faktach i to powala chyba najbardziej.Polecam bo po filmie ma się odczucie ,że jest ok a chyba o to chodzi są ludzie ,którzy robią coś „nie bezinteresownie” bo czerpią siłe za zwykły uśmiech :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *