cudownyportal.pl

Poraz kolejny zapowiada się na porządki na wortalu CUD. Ostatnio forum stało się polem niekończących się bitew słownych i przepychanek. Najgorsze, że na przeciwnych szalach postawiono: wolność słowa i porządek, nie jestem pewien czy jest jakiekolwiek dobre wyjście z tej sytuacji. Większość użytkowników to ludzie, którzy deklarują, że rozwijają się duchowo, jednak zbyt cieżko przychodzi im akceptowanie innych…

Jestem twórcą designu i części kodu Wortalu Cud i rozumiem obawy aktualnych administratorów i ich chęć utrzymania porządku. Wszyscy, którzy zaśmiecają forum obraźliwymi, kłótliwymi wpisami powinni zostać usunięci. Ufam tylko, że nie będzie stosowana zasada, że ludzie zadający niewygodne pytania zostaną wrzuceni do tego samego worka, co pieniacze.

Podobne posty:
Izraelczycy do Irańczyków: Kochamy was. Irańczycy: My was też ~ Kalendarz Majów ~ Aplikacja “Headspace” ~

2 komentarzy do “Porządki na cudownyportal.pl”


trackback do tego postu http://www.inspiruj.com/porzadki-na-cudownyportalpl/trackback/
  1. Antylicho:

    Problemy z forum dyskusyjnym mają chyba wszyscy dlatego też na samym początku ery internetu w Polsce forum chcieli mieć wszyscy a teraz mało kto. Niestety podejście ludzi jest takie jakie jest i czasami na forum wchodzą tylko po to aby namieszać, poplotkować lub wrzucić coś obelżywego pod adresem admina lub strony. Widocznie taka jest natura człowieka lub też nuda spędzenia czasu przed telewizorem w którym to leci po raz dziesiąty ten sam film wymusza pewne zachowanie jakie jest widoczne na niektórych forach. Można by zacytować teks z filmu “Seksmisja” a miało być tak pięknie. Najwidoczniej tak pięknie to człowiek jeszcze nie potrafi. A szkoda ponieważ forum publiczne miały być z założenia po to aby się wymienić informacjami, porozmawiać a tym samym skorzystać. Forum internetowe nie powinno być areną do rozgrywek ja jestem lepszy od lepszejszego lub składam skargę na pana X. “Szkoda prądu” ponieważ gdzie indziej pan X złoży skargę na pana Y dzięki czemu w “młynku” skarg i wniosków wszyscy są przegrani.

  2. Gośka:

    Obelżywe uwagi, przekleństwa to normalka na forach internetowych. Od moderatora zależy czy będzie nad tym wszystkim czuwał czy też nie. Oczywiście jeśli on sam dopuszcza takie a nie inne posty aby były czytane prze innych to świadczy odpowiednio o nim samym. Jak widać kij ma dwa końce. Kiedyś dosyć intensywnie wypowiadałam się na różnych forach lecz chamstwo i obłuda użytkowników dostatecznie mnie do tego zniechęciła. Być może jak to pisze Antylicho taka jest ludzka natura zawistna i przekorna.

Komentuj