“Przyjdzie taki czas, że stwierdzisz, że wszystko się skończyło.
To będzie nowy początek.”
Louis L’Amour

Ostatnio czuję, że chcę rozszerzyć formę tej witryny. Z założenia miały tu być tylko inspiracje duchowe i nie chodziło o wielkie nauki, tylko o codzienne sprawy, o pokazanie, że rozwój duchowy to nie zamknięcie się w jaskini, ale życie pełnią życia, otwieranie się na to co najlepsze. Wszystko co mnie inspirowało, pozytywnie poruszało umieszczałem tutaj, aż zebrała się całkiem spora kolekcja wartościowych filmów, książek i stron.

Często zdarzało się jednak, że nie pokazywałem czegoś ze względu na to, że nie wpasowywało się do końca w założenia witryny, która miała skupiać się na duchowej stronie człowieka. Niektórzy uważają, że codzienne życie i duchowość to dwie różne sprawy, rozwijają tylko górne czakry, a przecież jesteśmy całością. Dostawałem różne maile, niektórzy twierdzili, że część postów jest zupełnie nieduchowa, inni z koleji chcieli ściągać mnie na ziemię. Wszystko to stawało się coraz bardziej ograniczające, dlatego głośno mówię, że strona będzie zawierała różnego rodzaju inspiracje: duchowe, materialne, osobiste czy artystyczne. Oczywiście wszystko będzie miało ciągle posmak ducha, ale niekoniecznie wprost.

Ci, którzy głodni są rzeczy stricte duchowych mogą być rozczarowani, ale jeśli w swojej duchowej ścieżce masz miejsce na radość, zabawę, zachwyt na Stworzeniem, szerokie horyzonty i otwartość na inne poglądy to będziesz się czuł tu dobrze. To miejsce dla ludzi, którzy mówią “tak” zarówno rozwojowi duchowemu jak i życiu w materii.

Podobne posty:
Znaki od Wszechświata :) ~ Darszan u Ammy ~ Wewnętrzny krytyk ~

3 komentarzy do “Zmiany”


trackback do tego postu http://www.inspiruj.com/zmiany-2/trackback/
  1. Asia:

    I bardzo dobrze!Trzymam kciuki :)

  2. Darek Rusin - Ezosfera.pl:

    Szczerze mówiąc, myślę, że to jedyne rozwiązanie. No bo niby jak oddzielić rozwój duchowy od życia? :) Praca, zabawa, życie, rozwój duchowy — dla mnie to wszystko przenika się nawzajem i wpływa na siebie. I to jest dobre.

  3. Sławek:

    POWODZENIA !!! :)

Komentuj