Wywiad z Esther i Jerrym Hicks

Esther & Jerry Hicks. Abraham. The Secret Behind the Secret.

Na stronie Esther i Jerrego Hicks można poczytać o nowym 2 płytowym wydaniu DVD „The Secret behind 'The Secret’ ” (tak na marginesie to mam serdecznie dość wyrazu 'secret’). Wydaje mi się, że film, który jest dostępny na Google Video to chyba właśnie ta produkcja:

  • Część 1: Wywiad z Esther i Jerrym, w którym opowiadają oni jak doszło do ich „spotkania” z Abrahamem i jak toczyło się ich życie przed i po tym doświadczeniu.
  • Część 2: Prowadzący program rozmawia z Abrahamem poprzez Esther. Pytania dotyczą tematu tworzenia swojej własnej rzeczywistości, życia, seksu, emocji, pieniędzy, wszechświata, jedzenia mięsa i śmierci. Ta część ma w podkładzie piękną muzykę z filmu K-Pax.
  • Część 3: O emocjach i ich znaczeniu, wibracjach, sytuacjach życiowych, prowadzeniu, kreacji, życiu.

O tym kim jest Esther Hicks, możesz poczytać w innych postach.

Dołącz do rozmowy

5 komentarzy

  1. Obejrzałam i polecam :)Faktycznie ona się zmienia, kiedy przemawia przez nią On ;) Dzisiaj sobie obejrzałam „The Secret” po raz kolejny i dotarło do mnie, czemu za pierwszym razem, Esther była dla mnie jakaś dziwna… Teraz już wiem, że to nie ona tam mówi :)

  2. Na tym filmie jakoś mało to widać, głos normalny. Na starszych słychać wyraźnie inny akcent, ale w sumie to i tak bez znaczenia wielkiego, bo liczy się ciekawa treść.

  3. Jestem niesamowicie szczesliwa ze znalazla polska strone na temat Jerr`ego i Ester Hicks. Wszystkie wiadomosci czerpalam ze stron i ksiazek w jezyku angielskim. Jestem szczesliwa ze natknelam sie na „Nich” :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *